En raison d'une grêve chez bpost, votre commande pourrait être retardée. Vous avez besoin d’un livre rapidement ? Nos magasins vous accueillent à bras ouverts !
  •  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous     
En raison de la grêve chez bpost, votre commande pourrait être retardée. Vous avez besoin d’un livre rapidement ? Nos magasins vous accueillent à bras ouverts !
  •  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.0000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous

De zilveren rivier

verhalen uit de wereld van Daêvabad

S.A. Chakraborty
Livre relié | Néerlandais | Daêvabad-trilogie
22,99 €
+ 45 points
Format
Livraison sous 3 jours ouvrables
Passer une commande en un clic
Payer en toute sécurité
Livraison en Belgique: 3,99 €
Livraison en magasin gratuite

Description

Een prachtige gebonden limited edition met bijpassend stofomslag, bandstempel, geïllustreerde schutbladen en bedrukt boekblok

De veelgeprezen Daêvabad-trilogie van bestsellerauteur S.A. ­Chakraborty wordt uitgebreid met deze compilatie van korte verhalen van vóór, tijdens en na de gebeurtenissen in De bronzen stad, De koperen koning en Het gouden rijk. De verhalen ­worden verteld vanuit het ­perspectief van zowel geliefde als gehate ­personages, en zelfs van personages die in de romans nooit een stem hebben gehad. De zilveren rivier brengt nieuw en bekend materiaal samen – inclusief een speciale code die fans móéten lezen – waardoor dit de perfecte aanvulling is op die geweldige romans.

In een van de verhalen sluit een toekomstige nieuwe koning zich aan bij een verraderlijk hof. In een ander verhaal worden een gevangen­genomen vorst uit een gevallen dynastie en een jonge vrouw weggerukt uit hun leven en kruisen ze elkaars pad in een betoverde tuin… En tot slot zijn er een paar verkenners die stuiten op een geheim in een vervloekt winterbos dat hun wereld zal veranderen.

Over de Daêvabad-trilogie

‘Met de Daêvabad-serie van S.A. Chakraborty heeft het genre er een verfrissende trilogie bij.’ Het Parool

‘Dompel je onder in een wereld van wezens en daêva’s en sluit de heerlijke en soms gruwelijke personages in je hart. Genieten.’ Hans Loeve, Boekhandel Riemer, Amersfoort

‘Chakraborty verhoogt de spanning en wat er op het spel staat met emotionele dilemma’s die het beste en slechtste in haar personages naar boven halen.’ Publishers Weekly

Spécifications

Parties prenantes

Auteur(s) :
Editeur:

Contenu

Nombre de pages :
240
Langue:
Néerlandais
Collection :

Caractéristiques

EAN:
9789049203610
Date de parution :
09-10-24
Format:
Livre relié
Format numérique:
Genaaid
Dimensions :
158 mm x 240 mm
Poids :
535 g

Les avis

Nous publions uniquement les avis qui respectent les conditions requises. Consultez nos conditions pour les avis.