•  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous     
  •  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.0000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous

Foxhole court

Nora Sakavic
Livre broché | Néerlandais | All for the game | n° 1
18,99 €
+ 37 points
Format
Livraison sous 3 jours ouvrables
Passer une commande en un clic
Payer en toute sécurité
Livraison en Belgique: 3,99 €
Livraison en magasin gratuite

Description

Duistere new adult met magnetische aantrekkingskracht


Met meer dan 88.000 ratings en ruim 14.000 reviews op Goodreads, eigen kleding- en fanartaccounts op Etsy en wereldwijd honderdduizenden fans, is de new adult 'Foxhole Court' ongekend populair – en dat voor een boek dat jarenlang alleen als zelf uitgebracht ebook verkrijgbaar was.


'Foxhole Court', eerste deel van de 'All for the Game'-serie, is een verhaal over sport, maffia, traumaverwerking en persoonlijke groei en heeft een ongekend grote aantrekkingskracht. Het speelt zich volledig af in de wereld van de zelfverzonnen sport exy, waar je vanaf minuut één volledig in gelooft.


Neil Josten is de nieuwste aanwinst van de Palmetto State Foxes, een disfunctioneel team van outcasts dat op hoog niveau de gewelddadige sport exy beoefent. Neil is snel en getalenteerd, maar hij is ook de voortvluchtige zoon van een beruchte maffiabaas. Hij blijft nooit lang op dezelfde plek en probeert niet de aandacht te trekken, want als iemand achter de waarheid komt, is hij dood.


Hij had daarom beter niet op het aanbod van coach David Wymack in kunnen gaan, om vervolgens verstrikt te raken in een wereld van roem, geweld en gevaar. Maar na acht jaar op de vlucht te zijn geweest, heeft Neil nu eindelijk iets gevonden waarvoor hij wil vechten.


Met de serie 'All for the Game' heeft Sakavic op waanzinnig knappe wijze een compleet nieuwe sportwereld geschapen waar menig lezer totaal aan verslingerd is geraakt.

Spécifications

Parties prenantes

Auteur(s) :
Traducteur(s):
Editeur:

Contenu

Nombre de pages :
309
Langue:
Néerlandais
Collection :
Tome:
n° 1
Catégorie d'âge:

Caractéristiques

EAN:
9789463495745
Date de parution :
11-03-25
Format:
Livre broché
Dimensions :
136 mm x 211 mm
Poids :
338 g

Les avis

Nous publions uniquement les avis qui respectent les conditions requises. Consultez nos conditions pour les avis.