
Het nieuwste haakboek van de koningin van de gehaakte sjaal: Sascha Blase-van Wagtendonk (A la Sascha). Vol patronen voor musthave sjaals.
Sascha Blase-van Wagtendonk is terug met een nieuw boek over haar favoriete item! 'Sjaals haken' staat boordevol nieuwe haakpatronen voor moderne, strakke en kleurrijke omslagdoeken, knoopsjaaltjes en alles daartussenin. Color blocking, pastelkleuren en retroprints maken de sjaals tot kunstwerkjes die iedere outfit net dat beetje extra geven.
In het boek vind je volop inspiratie op het gebied van kleur, garens en manieren om je restjes op te haken. En, zoals je van Sascha gewend bent, is alles zowel sfeervol als helder in beeld gebracht. De patronen bevatten een geschreven instructie én een symbooltekening. Ook staat elke keer de moeilijkheidsgraad aangegeven en zijn er een aantal uitdagende patronen. Dit maakt het boek geschikt voor zowel beginnende als gevorderde hakers.
Nous publions uniquement les avis qui respectent les conditions requises. Consultez nos conditions pour les avis.