En raison d'une grêve chez bpost, votre commande pourrait être retardée. Vous avez besoin d’un livre rapidement ? Nos magasins vous accueillent à bras ouverts !
  •  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous     
En raison de la grêve chez bpost, votre commande pourrait être retardée. Vous avez besoin d’un livre rapidement ? Nos magasins vous accueillent à bras ouverts !
  •  Retrait gratuit dans votre magasin Club
  •  7.000.0000 titres dans notre catalogue
  •  Payer en toute sécurité
  •  Toujours un magasin près de chez vous

De negen

hoe een groep moedige verzetsvrouwen ontsnapt uit Nazi-Duitsland

Gwen Strauss
Livre broché | Néerlandais
20,99 €
+ 41 points
Format

Description

Een meeslepend verhaal over negen vrouwelijke verzetsstrijders die tijdens een dodenmars ontsnappen aan de nazi’s

De negen is het waargebeurde verhaal van negen vrouwelijke verzetsstrijders, die zich in verschillende regio’s van Frankrijk aansluiten bij het verzet; sommigen van hen zijn dan nog maar vijftien jaar oud. De jonge vrouwen smokkelen wapens door Europa, herbergen parachutisten en zorgen voor onderduikadressen voor Joodse kinderen.

Na hun arrestatie door de Franse politie worden ze gedeporteerd naar een werkkamp in Leipzig, waar ze een hechte vriendengroep vormen. In de fabriek, waar ze gedwongen worden om onder extreme omstandigheden antitankwapens te produceren, gaan ze over tot sabotage.

Een paar dagen voor het einde van de oorlog worden de vrouwen gedwongen een dodenmars te lopen, die hun einde zou betekenen. Maar totaal gebroken, uitgehongerd en uitgeput weten ze te ontsnappen.

In de pers

‘Een meeslepend, prachtig geschreven verhaal over veerkracht, vriendschap en overleven.’ Heather Morris, auteur van De tatoeëerder van Auschwitz

‘Een verhaal over ongeëvenaarde moed. Strauss bewijst haar lezers – en de negen vrouwen – een eer door de geschiedenis van deze vrouwen te vertellen.’ The Wall Street Journal

‘Zoveel meer dan alleen een ontsnappingsverhaal.’ The Guardian

Spécifications

Parties prenantes

Auteur(s) :
Editeur:

Contenu

Nombre de pages :
398
Langue:
Néerlandais

Caractéristiques

EAN:
9789022589595
Date de parution :
10-02-22
Format:
Livre broché
Format numérique:
Mass market (rack) paperback
Dimensions :
145 mm x 220 mm
Poids :
590 g

Les avis

Nous publions uniquement les avis qui respectent les conditions requises. Consultez nos conditions pour les avis.